سالنامه آماری آموزش فرهنگی و اجتماعی بخشنامه ها نقشه پرتال
11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
جستجو
مدیر کل منابع انسانی به درخواست های کارکنان منطقه 21 رسیدگی کرد

مدیر کل منابع انسانی به درخواست های کارکنان منطقه 21 رسیدگی کرد

مدیرکل منابع انسانی شهرداری تهران صبح روز یکشنبه بیست و هفتم تیر ماه با حضور در جمع کارکنان منطقه 21 به بررسی درخواست ها و رفع مشکلات آنان پرداخت.

به گزارش ستاد تکریم ارباب رجوع اداره کل منابع انسانی ، دکتر تیمورنژاد مدیر کل منابع انسانی ضمن بازدید از واحدهای مختلف معاونت توسعه منابع انسانی منطقه 21 به بررسی فرآیند های جاری آن معاونت پرداخت و تاکید کرد:ایده آل ما زمانی است که هیچ مراجعه حضوری نداشته باشیم و درخواست ها و امور همکاران خدوم و زحمتکش شهرداری تهران در زمان خودش انجام شود اما نباید از ارتباطات انسانی غافل شویم و باید با کلیه کارکنان ارتباط صمیمی و نزدیک داشته باشیم از این روست که به استقبال آنان در محل کارشان می رویم.
دکتر تیمورنژاد ضمن اشاره به بازخورد مثبت دیدار با همکاران تصریح کرد: وقتی کارکنان سازمان بزرگ شهرداری تهران از شرایطشان راضی باشند ، حتماً خادم خواهند بود و این سبب افزایش رضایتمندی شهروندان خواهد شد هر چند که رضایت نسبی است و در راه رسیدن به نقطه کمال باید سخت کوشید.
شهردار منطقه 21 نیز ضمن تقدیر و تشکر از برپایی این دیدار گفت : قطعاً حضور مدیر کل منابع انسانی در بین همکاران می تواند منشاء خیر و برکت باشد و باعث دلگرمی و ثبات خاطر کارکنان خواهد شد.
در پایان دکتر تیمورنژاد به بررسی درخواست ها و رفع مشکلات کارکنان منطقه 21 پرداخت و دستورات لازم را صادر کرد.


تعداد مشاهده: 351
1395/4/29
print
طرح رنگ:
عرض صفحه:
الگوی پس زمینه: