سالنامه آماری آموزش فرهنگی و اجتماعی بخشنامه ها نقشه پرتال
11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398
جستجو

» خدمات الکترونیک » نرم افزار کاربردی


KMPlayer v3.2.0.12

می دانید كه برای پخش فرمت های مختلف فایل های صوتی و تصویری همیشه یك مشكل وجود دارد و آن اینكه گاهی نرم افزار شما از فرمتی پشتیبانی نمی كند و یا اینكه نصبش فضای زیادی را اشغال می كند و بسیاری از مشكلات دیگر كه حتماً تا حالا با آنها برخورد داشته اید.
اما نرم افزار كوچك و قدرتمند و در عین حال رایگان KMPlayer می تواند بسیاری از فایل های صوتی و تصویری مانند VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime و فرمت های دیگر را پخش كند .

http://dl.aviny.com/download/software/multimedia/player/KMPlayer-v3.2.0.12/KMPlayer-v3.2.0.12.exe

 

Home Photo Studio v3.25

Home Photo Studio نرم افزاری قدرتمند و ساده برای ویرایش عکس میباشد. برنامه ای که برای شما ارائه کرده ایم شامل مجموعه ای از ابزاری است که برای ویراریش عکس نیازمند آن میشویم. با این نرم افزار میتوانید عکس های دیجیتال خود را ویرایش و رنگها را افزایش دهید. همچنین میتوانید قرمزی چشم ها را حذف کنید و عکس های تار را واضح تر کنید. تمامی این کارها را در این نرم افزار میتوانید با یک کلیک موس انجام دهید!

http://dl.aviny.com/download/software/graphic/photo-editor/Home-Photo-Studio-v3.25/Home-Photo-Studio-v3.25.exe

 

CloneDVD.v2.9.3.0

CloneDVD فیلم ها را با یک کیفیت تصویری بی نظیر کپی می کند. اگر شما نسخه ای از فیلم اصلی یا دی وی دی کامل را داشته باشید و بخواهید یک کپی از آن را تهیه کنید، این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد. CloneDVD قادر به فشرده سازی فیلم های طولانی در کیفیتی عالی و با سرعتی بالا، می باشد و برای این کار از تکنولوژی transcoding خاصی استفاده می کند که در آن عناوین DVD مورد نظر بر اساس زبان و سیستم صوتی ای شما، به صورت خودکار انتخاب می شود تا بتوانید یک تغییر سایز قابل تنظیم داشته باشید. Film Strip assistant منحصر به فرد موجود در این نرم افزار به صورت مرحله به مرحله، شما را در ایجاد تمامی تنظیمات راهنمایی خواهد نمود بنابراین حتی اگر شما یک فرد مبتدی هم باشید می توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید .

http://dl.aviny.com/download/software/disk/write-image/CloneDVD.v2.9.3.0/CloneDVD.v2.9.3.0.zip

 

WinZip 17.0 Pro
 نام نسخه جدید یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین نرم افزارها در زمینه فشرده سازی فایل و ساخت فایل های آرشیوی می باشد. این نرم افزار از انواع فرمت های مختلف به منظور ساخت و اجرای فایل های فشرده و آرشیو پشتیبانی می کند. در WinZip کاربران قادرند تا فایل ها و پوشه های خود را به منظور کاهش حجم فشرده سازی نمایند و یا از اطلاعات خود، آرشیو و بک آپ تهیه نمایند. 

http://http//share724.com/download91/user5/Software/Winzip_Pro_v17.0_Build_10381_32Bit.rar

پسورد : www.p30world.com

 

طرح رنگ:
عرض صفحه:
الگوی پس زمینه: